Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mesélni a Vetési...

Tudnátok mesélni a Vetési gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Ma voltam nyílt napon és a spanyol kéttannyelvű igazán megtetszett. Úgy tűnt hogy a tanárnő és a diákok kedvelik egymást.(spanyolon, németen eléggé lehangoló volt minden.) Viszont sajnos hallottam róla olyan híreket, hogy eléggé sznob iskola, ráadásul konkrétan kiszedik az ember zsebéből a pénzt a kirándulásokkal. Illetve hallottam drogosokról is. Meglátogattuk a kollégiumot is, és eléggé lerobbant helynek tűnt. De mivel én csak szemlélő voltam, így nem tudok mindent biztosra. Aki odajárt vagy jár tudna pár információt mondani róla? Kollégium/szabadidő/tanárok stb.. a spanyol, francia illetve német érdekelne leginkább. Esetleg aki más iskolába jár Veszprém megyében vagy körülötte, és nem gyűjtősuli, van lehetőség kirándulásokra és emelt szintű nyelvtanulásra, az is tudna pár szót mondani róla?

Előre is köszönöm!



2019. nov. 12. 19:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire elfogadó a közösség? Pl, hogyan reagálnak a homoszexuálisokra, a gyengébb tanulókra, betegekre stb..?
2019. nov. 12. 19:23
 2/3 anonim válasza:

Szia az iskoláról annyit tudok mondani hogy szerintem nagyon jó a közösség és jó tanárok vannak általában bár (mint minden iskolában) vannak tanárok akiket nem bírnak a diákok

Az iskola amúgy nem egy sznob iskola a diákok közül vannak sznobok de nem nagy számban

A pénzes kirándulások meg nem kötelezőek

A drogokról meg annyit tudok mondani hogy minden iskolában ott van és nem nyomják a szádba a cigit ha azt mondod hogy nem szóval ez csak rajtad múlik

Nem vagyok kollégista szóval erről nem tudok sokat mondani de kettő kollégium van a környéken és a davidikumra mondják hogy jó (de tényleg nemtudom)

A nyelvi szakokról sem tudok sokat mondani mert nem nyelvet tanulok

Több homoszexuális ember is jár az iskolába elfogadják őket(tegyük hozzá bizonyos kereteken belül pl ha egy srác megjelenik rózsaszín karmokban meg sminkben azt természetesen megbámulják az emberek)

A fizikailag sérült embereket se közösítik ki szerintem bár én még nem láttam itt a vetésiben ilyen embert

2019. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Varga Virág Dóra válasza:

Én a suliról és a tanárokról csak jókat tudok mondani. A hangulat nagyon jó a suliban. Drogosok meg mindenhol vannak. A te döntésed kivel barátkozol.

Én speciel francia szakra járok és imádom. Szerintem nagyon megéri ide járni. Nagyon jó a nyelvtanítás.

A koliról nem nagyon tudok mit mesélni mert nem vagyok kolis.

Így visszatekintve én nem is dönthettem volna jobban hogy a franciát előre raktam.🙂

2019. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!