Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvin meddig tart a dokumentu...

Felvin meddig tart a dokumentumok feldolgozása? Mikor tudom meg, hogy elfogadták?

Figyelt kérdés

keresztféléves képzésre jelentkeztem és nyelvvizga bizonyitvanyt pótoltam , mert rosszul lett feltöltve vagy nem tudom.


Továbbítva feldolgozásra jelenleg a státusza.

Ha már eljut addig , hogy feldolgozás alatt akkor elfogadták ? Minden rendben?


Ugye Január 9.ig lehet pótolni és izgulok nehogy utolsó pillanatban derüljön ki , hogy megint nem jól lett feltöltve. Szükségem lenne rá.



2019. dec. 20. 03:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mindig eltart egy darabig. Ha mindent feltöltöttél jól, akkor nincs baj.
2019. dec. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ugye Január 9.ig lehet pótolni és izgulok nehogy utolsó pillanatban derüljön ki , hogy megint nem jól lett feltöltve."


Megint? Mi volt a hiba korábban?

2019. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem keresztfélévesre mentem, úgyhogy lehet, hogy nálad másképp lesz, de nekem rohadt sokáig tartott. A motivációs levelemet februárban töltöttem fel, és a május végi alkalmassági vizsgáig feldolgozás alatt volt (talán még utána is ezt írták pár napig).

Az megjelelölt egyetemeknék meg konkrétan volt olyan, ahol júliusban sem volt feldolgozva a rendszer szerint a jelentkezés az államin (a fizetősön igen), aztán végül oda vettek fel :D

2019. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!