Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le tudná nekem írni valaki,...

Le tudná nekem írni valaki, aki konkrétan ebben dolgozik, hogy milyen pozícíóba lehet elhelyezkedni a CAD-CAM informatikus emelt szintű OKJ-val?

Figyelt kérdés
Ezzel a szakkal irodai munkám lesz ha elvégzem? Esetleg tervező lehetek? Előre is köszönöm a válaszokat!!
2010. júl. 20. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, irodai munkád lesz és tervezni fogsz. A pozíciót tekintve alkalmazott lehetsz és ha gépészmérnök is dolgozik a cégnél, akkor esetleg annak leszel a segítő keze. Viszont fogsz tudni CNC gépet is programozni és ha úgy döntesz, akkor elvégzel egy programozói gyorstalpalót és akár abban is dolgozhatsz. Mivel új a szak, ezért ne várj sok emberkét, akitől érdeklődhetsz ez iránt.
2010. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ... Akkor te elvégezted már?
2010. júl. 20. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
igen el.
2010. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És el tudtál helyezkedni tervezőként(iroda), vagy CNC-s vagy egy gyárban?
2010. júl. 20. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem és nem is kerestem, mert megyek a tanulással tovább. Egyébként nem egyszerű vele az elhelyezkedés, bár lehet felétek több lehetőség van, mert felénk csak kevés.:S
2010. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felénk lenne sok lehetőség...(Fejér megye), azért köszi, hogy segítettél...
2010. júl. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!