Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nem nehezebb a lediplo...

Tényleg nem nehezebb a lediplomázás mint az érettségizés?

Figyelt kérdés
Ezt egy elvileg diplomás ember szájából hallottam elhangozni. Hát kb köpni nyelni nem tudtam mit rá. :D
2019. dec. 29. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mi számít lediplomázásnak, megcsinálni az összes vizsgát vagy átmenni az államvizsgán?
2019. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változó...


Villamosmérnöki karon diplomáztam, sokkal kevésbé fstam az államvizsgán mint az érettségin. VISZONT! Bármelyik vizsgaidőszakomat simán elcseréltem volna egy érettségire, mert azok elég kemények meg stresszesek voltak.

2019. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyit hozzátennék, hogy egy abszolút értékben az államvizsga jóval nehezebb volt. Viszont akkorra már megvolt a tanulási és a vizsgarutin ezért nem volt akkora stressz mint az érettségi ami a legtöbb embernek az első komoly vizsgahelyzete.
2019. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami bufeszakra abszolut igaz. Kb semmi orajuk nincs, delre bemennek es par ora mulva mar kint is vannak. ZH-k, vizsgak IQ-bol letehetok, es nem egy ilyen szak van.

De ha pl valami ertelmes szakra jarsz (en gepeszmernoki), az emelt erettsegieim fele annyira se nehezek es megterheloek voltak, mint egyetlen egy vizsgam.

2019. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!