Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PhD hallgatók számára kollégiu...

PhD hallgatók számára kollégium a Debreceni Egyetemen?

Figyelt kérdés

Előző tanulmányaimat nem a Debreceni Egyetemen végeztem, viszont a PhD képzésemet ott fogok kezdeni a következő félévtől.


Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, ha esetleg tud valaki arról valamit, hogy milyen kollégiumi lehetőségek vannak PhD hallgatók számára így keresztfélév során?


Googleban nem nagyon találtam konkrétan a PhD hallgatókra vonatkozóan infót ezzel kapcsolatban.

Természetesen az ügyben illetékes személyeknek is írok majd emailt januárban, viszont úgy gondoltam itt is felteszem a kérdést, hátha valakinek van személyes tapasztalata!


2019. dec. 30. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Phd hallgatóként is jogosult vagy a kollégium megpályázására, ráadásul Phd hallgatóként igényelhetsz olyan kollégiumi szobát, ahol egyedül vagy. Legalábbis nekem az ismerőseimnek ez sikerült a DE-n. Igaz, sajnos a HÖK ezt nagyon szabályozza barát/haveri alapon ott.. :/
2020. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az mit jelent egész pontosan?

Annyi információt sikerült eddig kihámoznom, hogy Debrecenben sikeres koli felvételi után 1 évre nyerik el a kolit a diákok...

(Nálunk Bp-n félévre szólt, és minden félévben újra kellett pályázni...)

Így most nem tiszta, hogy aki Debrecenben keresztfélévben szeretne pályázni akkor az nem is lehetséges?

Plusz egyébként valami olyasmit is hallottam, hogy PhD hallgatók automatikusan kapnak kolit...

Amennyiben esetleg tudsz ezekről konkrét infót mondani, azt megköszönném!


Egyébként BÚÉK!

2020. jan. 2. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!