Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pásztói Mikszáth Kálmán...

A pásztói Mikszáth Kálmán Gimnáziumról pozitív vélemények?

Figyelt kérdés
Az iskoláról eddig csak a rossz dolgokat hallottam, de én a jókra vagyok kíváncsi.

2019. dec. 30. 19:40
1 2
 1/12 Plants válasza:
100%
Sry,csak negatìv van. :(
2020. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha kicsit ki szeretnél menni külföldre Erasmussal, akkor ezt a sulit válaszd. Jó matekoktatás (most jön a lepontozás, de ne a bukdácsolókra hallgass, akik szerint a tanár hibája, hogy nem tudja megjegyezni, hogy hogy kell a számológép gyökfunkcióját használni...), angoloktatás az elején erős. Egy nagyon jó alaptudást tud adni és nem nehéz. Ha kérdésed van, bátran írj.
2020. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én oda jártam,jó és rossz élményeim egyaránt vannak a sulival kapcsolatban. A tanárok többsége értelmes, normális, azonban van ott 1-2 tanár aki teljesen alkalmatlan arra, hogy tanítson. Van egy full szadista matektanár aki konrétan azon élvezkedik, hogy a rosszabb matekosokat szopatja a táblánál és közben folyamatosan alázzá őket az osztálytársai előtt. Ennél a tanárnál általában az osztály nagyresze bukásra áll. Szerencsére nekem csak 1 évet tanított matekot. Az egyik magyar tanár teljesen labilis, a diákoknak panaszkodja el a magánéleti a problémáit ahelyett hogy rendesen leadja az anyagot, a tanórái rendszeresen a panaszkodásából és a nőgyűlölő vicceiből állnak. Meg még van ott egy francia-földrajz tanár aki konkrétan teljesen bolond. :D szerencsére most már új igazgató van aki elkezdett lépéseket tenni, mert az előző igazgatónő konkrétan szart az egészre, mert álomvilágban élt...
2020. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem, milyen lépéseket tett?
2020. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
56%

Most végzett, érett ex-mixátos.

Az elején, és közben úgy érezheted, hogy gyűlölsz oda járni. Mi is rengetegszer kérdeztük magunktól (és egymástól ofc) hogy minek ülünk itt, de így visszatekintve...semmiért nem cserélném el ezt az 5 évemet. :) A tanárok jó munkát végeztek. Bizonyíték erre az egész jól sikerült érettségim!

2020. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Melyik tagozatra jártál?
2020. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
45%
A földrajz-francia szakos tanár nem bolond.
2021. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mursi válasza:
0%
én pásztót mielőbb és minél messzebbre elkerülném, amúgy nógrádi középiskola nincs az első 100!!!-ban hazánkban, úgyhogy gondold meg, hogy a semmiért érdemes szívni a legszebb éveidben...
2021. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Azért ledegradálni sem kéne ezt a sulit, mivel Nógrád megye legjobb iskolájának számít. Továbbá az itt érettségizők jelentős hányada tanul tovább felsőoktatásban, és ezalatt nem a büfészakokat értem. Természetesen egyik iskola sem tökéletes, mindenhol lehetne találni hanyag, rossz tanárokat, de azért a Mikszáthról igenis elmondható, hogy egy jó iskola...
2021. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mursi válasza:
0%

a "jelentős hányad" vajon objektív mérőszám? mert tudok ellenpéldákat hozni az elmúlt évekből...

mivel lehet alátámasztani, hogy ez a megye legjobb iskolája? és ha netán így lenne, mit számít ez országosan?

2021. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!