Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus egyetem nyíltnap?...

Corvinus egyetem nyíltnap? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok szóval holnap van a Corvinuson nyíltnap a gazdasagtudomány szakán és lenne egy kérdésem. (lehet hulyen hangzik de még nem voltam sose egyetemi nyíltnapon szóval inkább megkérdezem itt) Engem csak a turizmus rész érdekel szóval ha én azt az előadást meghallgattam elmehetek?nem igazán szeretném az utánna lévő szakokat meghallgatni.(igazolas meg nem kell mert még téliszünetem van)

A válaszokat előre is köszi! :)



2020. jan. 2. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmehetsz akár arra az egyre is hogyha csak az érdekel. Bár az egész 10-15 perc szóval döntsd el hogy ennyi miatt megéri e, én biztos meghallgatnék még párat ha már úgyis ott vagyok
2020. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2020. jan. 2. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mikor én voltam, akkor az egyik előadó közepén ültem, ami tömve volt és középen ültem szóval elég nehezen tudtam volna kimenni az egyik előadás után, ha mész akkor szerintem érdemes úgy számolni, hogy végig maradsz


viszont 4 éve szerintem felesleges volt elmennem, semmi extra hasznos információt nem adott a Corvinusos nyíltnap, de lehet csak én vártam túl sokat

2020. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Akkor így lehet énis át gondolom hogy menjek-e.
2020. jan. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!