Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből all egy nyíltnap a...

Miből all egy nyíltnap a Corvinus egyetem Közgazdasági szakán?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy milyen pogramok vannak? Tartanak egy körbevezetést? Be lehet ülni megnézni előadásokat? És meddig tart kb?

2017. dec. 13. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

olyan nincs h közgazdasági szak :DD

Közgazdasági kar és gazdálkosi kar van


Én a Közgazdasági kar nyíltnapján voltam csoportvezető. Nagyon függ attól h hányan jönnek el, amikor én voltam csoportvezető akkor 5 csoport volt 20-20 emberrel, talán 9 körül kezdődött délután 1 után végeztünk (de ez elég képlékeny). Érdemes maradni végéig mert az utolsó helyszínen lehet igazolást kapni. De volt olyan aki mondta h elmenne előbb így neki az utolsó helyszínen még a program előtt odaadtam az igazolást (szóval mindent meg lehet beszélni ;) ) (talán félórát nyert így)


Hát először mindenki beregisztrál és egy nagy előadóban meghallgatja a szaktájékoztatókat (mindenki együtt van). Aztán attól függően h melyik padnál regisztráltál csoportokra lesztek osztva és talán 4-5 helyszin volt ahová a csoportok mentek. Ösztöndíj tájékoztató+ kollégiumi pályázati lehetőség, rögtönzött mikro óra csak nektek, HÖK tájékoztató sportolási lehetőségekről, Erasmus tájékoztató, nyelvtanulási lehetőségek.

Mivel különböző helyszíneken vannak így ez egyfajta körbe vezetés is.


Minden csoporttal 2-3 csoportvezető van, tőlünk is lehet kérdezni és mi visszük körbe az emberkéket. Csoportvezetők hallgatók


Persze kollégiumot és tesi termet nem láttok de minden mást igen :)


Bármi kérdésed van szivesen válaszolok :)

2017. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok:

Mivel vizsgaidőszak van így nincsenek egyetemi előadások :) Szóval max vizsgára tévedhetsz be :DD

2017. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen és elnézést a "szak" kifejezésért :D
2017. dec. 14. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
sok értelme nincs elmenni. Amit elmondanak azt honlapról is megtudhatod és az nem érdekel h milyen környezetben fogok tanulni személy szerint:D
2017. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most januárban voltam nyílt napon a Corvinuson. (Már ide is járok)

Gyakorlatilag leültettek a nagyelőadóba, minden szakról tartottak egy-egy kedvcsináló előadást (tolták a marketinget ezerrel), és ..ennyi... felvázolták, hogy miért jó corvinusosnak lenni, meg mennyire király itt minden, közösségi élet mennyire jóó. És vége, mehettek haza xD Értelmetlennek találtam akkor is, meg most is. De mivel voltam a BGEs nyílt napon is, meggyőzőtt a Corvinusos, hogy mennyire nem szeretnék BGEs lenni.

2017. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. jan. 20. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!