Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utálom a sulit ahova most...

Utálom a sulit ahova most járok, de anyám nem akar átiratni máshova, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tavaly egy szakgimnáziumba jártam de nem érdekelt a szakma ezért eljöttem, most egy gimibe járok de itt meg a közösség szar. 17/f

2020. jan. 6. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb helyen szar...

Persze akad 1-2 kivétel nyilván.

Ezt sajnos nem csinálhatod így, rád sem vet jó fényt, ha évente váltogatsz. Ha piszkálnak vagy ilyesmi áll a háttérben, akkor jelezd of-nek és szülőknek, de csak azért, mert idióták az osztálytársaid, nem éri meg.

Én kb az első nap után érettségig szenvedtem, mert elviselhetetlen volt az of, meg az osztályom is.


Javaslom, fókuszálj a tanulásra, ha vannak barátaid iskolán kívül, tölts velük időt, ha társaságra vágysz.

Ha nincsenek, csinálj valami hobbit, ahol tudsz kapcsolatokat létesíteni.


17 vagy, már csak egy év😉 kitartást!

2020. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

17 évesen jó lenne ha el tudnád dönteni, hogy mit is akarsz. Attól, hogy a gimiben rossz a közösség még lehet tanulnod.

A középiskolából szerintem kettő bőven elég az érettségiig. Biztos, hogy a sulikkal van gond?

2020. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez két különböző probléma, nem biztos, hogy a viselkedése miatt van mindkettő.

Próbáld megtalálni a közösséget iskolán, vagy akár csak osztályon kívül.

2020. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Melyik iskolákból jöttē ha szabad kérdezni ?
2020. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legutolsó sulimban a közösség kritikán aluli volt, de kibirtam azt a kis időt amig muszály volt, lebegjen az a szemed előtt hogy a célom a célom.. az a cél hogy minél előbb lerakd és kezdj valamut.
2020. okt. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!