Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom azért akar szakítani...

Barátom azért akar szakítani velem, mert nem segítettem neki ma, hanem elmentem máshova. Normális ez 5 év után? Többi lennt

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egész hónapban barátomnak segítettem, mindenben amiben tudtam. Ma pedig barátnőmmel mentünk el a városban pár órára, neki már akkor nem tetszett a dolog mikor mondtam hogy fogok menni, de nem mondott különösebben semmit. Aztán mikor hazajöttem olyanokat vágott a fejemhez, hogy én milyen gyerekesen gondolkozom, hogy itt a munka (amit egyébként 3 óra alatt megcsinált, és volt 2 segítsége) és én e helyett elmegyek "szórakozni". Hogy én felelőtlen vagyok és hogy lesz*rom őt, nem segítek neki semmiben. Miért ilyenek a pasik? Mit gondol, hogy én egész hónapban fogok neki segíteni? Aztán meg olyanokat vág a fejemhez, hogy egyedül fog ő ott abban a lakásban élni.
2011. júl. 21. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem normális.
2011. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak indokot keresett, hogy szakítson, de az is lehet, hogy csak rosszul sikerült a mai napja. Ha menni akar, kell hagyni, hogy menjen.
2011. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Idióta, erre ennyit lehet mondani. Vannak ilyen emberek, akik azt hiszik kisajátíthatják a másikat, nekem egy régi barátnőm volt ilyen. Úgyh nem pasifüggő. :)
2011. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak ő is vágyik egy kis kikapcsolódásra. Beszéld meg vele... Biztos feszült.

A másik, amire gondolok, hogy esetleg egy ürügyet keres, hogy véget vessen a kapcsolatotoknak. De úgy vettem ki a szavaidból, hogy a közös lakásotokat újítjátok. Szóval, gondolom, akkor nincs szakítási szándéka... Beszéld meg vele :)

2011. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Összeköltözni készültök, és a leendő közös lakáson dolgozott, abban nem segítettél neki ma?

Nem normális, hogy emiatt szakítani akar veled.

Viszont ha az van amit leírtam, akkor tőled sem szép, hogy bnőztél, ahelyett, hogy közösen csináltátok volna a közös kuckótokat.

Viszont ha valóban jól értelmeztem, akkor majd lenyugszik. Összeköltözéskor nem csak a boldogság szárnyal, de a feszültség is.

2011. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól veszem ki abból amit írtál, a leendő közös lakásotokon dolgoztok?

Akkor megértem, hogy rosszulesett neki, hogy nem segítettél. De ezen az alkalmon kívül, ha jól értem, mindig segítesz. Szerintem ez semmiképpen nem ok a szakításra.

2011. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tartok ettől az egésztől, hogy ő egyszer ilyen, egyszer olyan. Hogy tudta ilyen könnyen azt mondani, hogy ő szakítani akar velem? Mikor 2 napja!!! arról beszélt, hogy hány fős lagzit akar. Miért zavarta az annyira, hogy én ebben a hónapban most először megyek el bnőmmel valahova? Ezek után már nem érzem biztosnak a kapcsolatunkat!
2011. júl. 21. 21:20
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Amikor a férfi fejében először fordul meg a szakítás gondolata, már el is hagyta az asszonyt. Akkor is, ha mellette marad....
2011. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kösssz... ez nagyon jól esett :(
2011. júl. 21. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kellene tömni a kérdező fejét,mindenféle szarsággal..:)

A barátod hisztizett,meggondolatlanul mondott dolgokat.Mindenképp vele kell megbeszélned,hogy hogy is volt ez,hangsúlyozom megbeszélni!!Átrágni,megcsócsálni..

2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!