Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunban ilyenkor mi a teendő?

Neptunban ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Másodjára vettem fel egy tantárgyat. Tavaly őszi félévben 1x vizsgáztam sikertelenül. Idén másodjára vettem fel a tárgyat, szintén sikertelen lett a vizsga. Most akartam felvenni új időpontot, de nem engedi a Neptun. Ezek szerint úgy értelmezi, hogy harmadjára vizsgázok és fizetni kell érte. Szeretnék érdeklődni, hogy a Neptunban hogy lehet ezt a folyamatot megcsinálni
2020. jan. 8. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit ír pontosan?


Ha fizetned kell, akkor a Neptun gyűjtőszámládra kell utalni, az egyetemed oldalán le van írva.

Nagyjából annyi a lényege hogy a megadott számlaszámra kell utalni és a közlemény rovatba NK-Neptun kódod meg a neved kell szerepeljen.

Ha fent van a pénz, akkor ki kell írnod tételt magadnak a Neptunon belül, és a gyűjtőszámládra utalt pénzösszegből befizetni, utána tudod felvenni a vizsgát.

2020. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"A vizsga jelentkezési feltétel nem teljesül!" Ezt írta ki
2020. jan. 8. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmm alapvetően nálunk ezt aláírás hiányakor szokta kiírni, de nálad ez nem áll fent. Valószínűleg vizsgadíjat kell befizetned, leírtam az első kommentben, hogy mi a módja.
2020. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a korábbi félévben tett vizsgá(ka)t is beleszámítják a vizsgaalkalmakba, azaz igen, fizetned kell!
2020. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!