Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimit valasszam Budapes...

Melyik gimit valasszam Budapesten?

Figyelt kérdés
Az egyik szulom angol es eddig Angliaban eltem, viszont most Budapestre fogunk koltozni es oszinten szolva nagyon nem vagyok kepben az ottani sulikkal. Mindenkeppen olyanba szeretnek menni, ahol angolul (vagy legalabbis kettannyelvu) folyik az oktatas es nemzetkozi jellegu a mentalitas (es max. 50-60k osszegu a tandij). Elore is koszonom a valaszokat:)
2020. jan. 8. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

De kár :/

Pedig kint legalább lett volna esélyed egy normális oktatásban részesülni.

Én amikor kiskoromban Magyarországra akartam költözni (azt hiszem akkor voltam 10. osztályos Angliában), azt mondták hogy minden egyes évet be kell pótoljak, és nem kor szerint tesznek osztályba mint Angliába. Vagyis el kellett volna végeznem az általánost (7 magyar osztályom volt meg 13 évesen), és majd estin mondjuk az érettségit letehetem. Legalábbis nekem ezt mondták, ha valóban így van, az elég förtelem, rengeteg időt vedzítenél..

Szerencsére végül maradtam kint egyetemre is.


Szerintem majd a kiszemelt iskolát hívjátok fel vagy írjatok nekik email-t mielőtt költöztök.

Például:

[link]

2020. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Koszi a valaszt, igen, sajnos elegge bonyolult tema.

A British Internationalon en is gondolkoztam, viszont azert a tandij eleg huzosnak tunik elso ranezesre.

2020. jan. 8. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Uh jézus, bocsi azt nem is láttam. Ennyiért felejtsd el.

Még ahhoz képest is sok, hogy Angliában az egyetem 9 ezer font per év.

2020. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!