Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen a 4-es rossz jegynek...

Egyetemen a 4-es rossz jegynek számít?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Karfüggő.

Büfő szakon igen, komolyabb szakokon nem.

2020. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
És tárgyfüggő is. Komolytalan tárgyakból illik ötöst szerezni, ha viszont kemény a tárgyad, a kettesnél nincsen jobb, csak szebb.
2020. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pszichológiára járok, egy komolyabb tárgyból kaptam négyest.
2020. jan. 8. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Akkor örülj neki, és nehogy elmenj javítani, hacsak nem akarsz vörös diplomát. :D
2020. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Jó az, még ösztöndíjat is kaphatsz 4-es átlagra.
2020. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök szakon kimondottan jónak számít. Sokszor egy kettesnek is nagyon-nagyon tudunk örülni.
2020. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az már zseni szint.
2020. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pont lesz*#ja mindenki, hogy kinek milyen jegyei vannak... Max. a barátaimmal szoktuk megbeszélni, hogy kinek hogy sikerült egy-egy vizsga, de amúgy másokéról nem tudok semmit (max. ha névsorral kiküldik a jegyeket, de akkor sem másoké érdekel) és nem is foglalkoztat. Én ahhoz szoktam mérni, hogy mennyire tartom reálisnak, mennyi időt fektettem bele, hogyan készültem, tudnék-e jobbat szerezni stb. Voltam már javítani is 4-est, de volt, hogy teljesen jónak tartottam és örültem neki.
2020. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk anatómiából például kva jónak számít, de egy kamu tantárgyból nem feltétlen. Bár még a kamu tárgyak közül is néha jó a 2-es, mert néha annyi vizsgák van (pl. mostani félévben is 17 körül), hogy már nincs az embernek kapacitása készülni arra is, csak legyen meg már, és inkább a nehezebb tárgyakra koncentrálsz, amik a kamu tárgyak nélkül is éppen elég huzosak.
2020. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!