Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valamiért fóbiám van az...

Valamiért fóbiám van az iskolától, emberektől?

Figyelt kérdés
Estin végzem az érettségit és nem tudom megmagyarázni miért de sokszor azért nem megyek be mert félek, rettegek hogy valami kínos helyzetbe kerülök, valami olyat kérdeznek tőlem amire nem tudok válaszolni stb. És ez annyira durva hogy hasmenésem van hétköznap végig, fáj a gyomrom folyton, szünetben semmi bajom. Mi tehetnék ez ellen? Nagyon nagyon rossz érzés, rettegek buszra is szállni, nagyon félek a tömegközlekedéstől. Lever a víz, hányingerem lesz, szédülök, úgy érzem mindenki engem néz, izzadok.(ez a suliban is előfordul) Elképesztően szörnyű érzés.
2020. jan. 8. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy.
2020. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia?
2020. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Klinikai szakpszichológushoz kell menni, de sürgősen! Esetleg pszichiáterhez is, akkor ő gyógyszert fog adni. Semmiképp nem szabad így hagyni!
2020. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha nincs pénzem pszichológusra? 18 vagyok de a szüleim nem fogják fizetni.
2020. jan. 12. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A háziorvostól érdeklődj, akadnak ingyenesek is. A pszichiáter meg egyértelműen ingyenes.
2020. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!