Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri mestert elvégezni?

Megéri mestert elvégezni?

Figyelt kérdés
Két félévem van még hátra Gazdaságinformatikus Bsc-ből, egy éve gyakornok vagyok az egyik Big4-nál és egyre inkább megkérdőjelezem a mestert, pedig régen mindig is terveztem. Szerintetek megéri? Milyen Msc lenne versenyképes emellé? BI-al és adatelemzéssel szeretnék foglalkozni, kevés ilyen gyakornoki hely van jelenleg, és mindenhova tapasztalatot kérnek, de itthon nem igazán találtam olyan képzést, ami átfogóan foglalkozik ezekkel, Pythonos kurzusokat is úgy kell levadászni, ha egyaltalán indulnak.. Mi a véleményetek?

2020. jan. 11. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt elgondolkodnék egy Survey statisztika mesterszakon, másrészt itthon nem éri meg – dolgozz egy kicsit és most már online nagyon jó képzések vannak, felesleges gagyi magyar egyetemekkel szenvedned.
2020. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!