Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bevihetek magammal...

Szerintetek bevihetek magammal a suliba két gyereket?

Figyelt kérdés

Estire járok, és a két unokahugomra kellene vigyáznom, de félév előtt még pótolnom kell pont aznap egy dolgozatot. Ide többen is járnak akiknek vannak gyerekeik és ha nem tudják őket hova rakni akkor behozzák magukkal. Soha nem szólt még érte senki. Mindig csendben vannak. A két unokahugom 6 es 8 évesek. Mindig nagyon szépen viselkednek ha megyünk valahova, elszínezgetnének ők maguknak a hátsó padban. Szerintem meg élveznék is.

Volt már példa hasonló helyzetekre, nem volt gond velük.

Nagyon pofátlanság lenne így beállítani? HA tényleg nem zavarnának. Mert mégse az én gyerekeim.

Lazák nagyon a tanáraink.


2020. jan. 13. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
És ezt miért ismeretlenektől kérded meg, miért nem az ottani tanároktól?????
2020. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énis helyettesítettem már úgy estigimiben, hogy az anyukák hozták magukkal a gyerekeket. Mind addig amíg csendben vannak nem zavaróak, de ezt szerintem az ottaniaktól kérdezd meg.
2020. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha elkezdenek hangoskodni mit csinálsz? Kiküldöd őket egyedül a folyosóra? Nálunk egyetemen egyszer a tanár hozta be a gyerekét vagy unokáját dolgozatírás közben. Addig csendben volt a gyerek, míg el nem kezdtük írni a dogát. Akkor elkezdett beszélni és nagyon zavaró volt. Szóval én biztos nem vinném be. Gondolj bele mennyire fognak szeretni a szaktársak vagy milyen kínos lesz, ha a csend közepén elkezdenek beszélni hozzád vagy járkálgatni.
2020. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lazák a tanárok, nem egyetemen vagyok "csak" okj-n, sosincs síri csend az órán, dolgozatot meg csak én írok azon a napon, mert potolnom kell. Nyilván, ha elkezdenek hangoskodni akkor eljovunk, de nem gondolom ezt róluk, ismerem őket ennyire

Koszonom a válaszokat! :)

2020. jan. 13. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Válasz a kérdésben. Ha mások bevihetik, te miért ne tehetnéd meg? Csak azért mert te a nénikéjük vagy és nem az édesanyjuk? Vagy attól tartasz, hogy mit gondolnának mások? Ha kérdezik, megmondod, hogy nem a saját gyerekeid.
2020. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az anyjuk vagy, így nincs olyan, hogy KELL rájuk vigyáznod. Aznap oldja meg az anyja/apja máshogy a dolgot legalább abban a pár órában.
2020. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!