Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ideiglenes felvételi listán...

Ideiglenes felvételi listán 53. a lányom 32 gyereket vesznek fel. Mekkora esélye van hogy felveszik? A Sylvester János Református Gimnáziumba jelentkezett.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 23:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Esélyes lehet, mert sokan gondolom nem első helyen jelölték meg. Kivéve, ha valami nagyon felkapott osztályról van szó, ahova mindenki be akar jutni. Különben szerintem bent van.
2018. ápr. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Azt elfelejtettem irni,hogy 4+1-es nyelvi előkészitős osztály ez.
2018. ápr. 13. 07:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatas.hu adatai szerint tavaly a 40., előtte a 34. volt az utolsó bejutó (az a furcsa, hogy tavaly és tavalyelőtt is a meghirdetett helyek felét töltötték csak be: tavaly 28 helyet hirdettek, de csak 15-öt vettek fel, két éve 36 helyet hirdettek, de csak 18-at vettek fel, pedig jelentkező volt elég...)
2018. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon meglepett amit írtál. Nem is értem hogy lehetséges ez . Nos ennek fényében mit gondolsz?
2018. ápr. 13. 10:01
 5/15 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM ,hogy így utánanéztél.
2018. ápr. 13. 10:02
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az előző hozzászólónak igaza van,tényleg ezt csinálták. Valószínű húznak egy mininum ponthatárt ami alatt akkor sem vrsznek fel senkit ha amúgy nincs meg a létszámuk. Hogy idén is így lesz-e azt nem tudhatjuk. Mindenesetre ha nem veszik fel első körben akkor is érdemes bemenni érdeklődni másnap az igazgatóhoz, mert maradni szokott ki üres helyük és akkor pótfelvételi eljárásban felvehetik.
2018. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez egyre cifrább .Amikor nyílt napon voltunk , az igazgató elmondta ,hogy egy-egy osztályba hány tanuló jár. Koránt sem ezeket a számokat hallottam . Akkor vajon kikkel vannak feltöltve az osztályok ahova 24 és 32 fő jár??
2018. ápr. 13. 21:01
 8/15 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy egyedi. Tavaly a Szerb Antal Gimnáziumban is a kiírt végleges felvételi listához képest kb 6 plusz fő van a jelenlegi osztálynévsorban.


De lehet tanultak a Sylvesterben és idén nem így lesz. A pótfelvételi eljárás teljesen szabályos, ahol maradt hely kiadnak egy listát és feltöltik. Sok iskola számolja el magát.


Ha nem tetszik amit a Sylvester után írtatok ( mit írtatok?) tényleg be kell menni majd a suliba és megkérdezni, rámenősnek kell lenni. De az is lehet idén másképp lesz és simán felveszik. Már csak egy hét izgulás 😉

2018. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kikerestem neked, tavaly a 4+1 éves osztályukba 13 betöltetlen férőhelyet hírdettek meg, a 4 évesbe 12 helyet. A Fasori Gimiben is 18 hely volt betöltetlenül. Ez persze nem azt jelenti, hogy biztos, hogy feltöltik és bárkit felvesznek, de mindenesetre egy esély, hogy meggyőzzétek őket.


Érdekességképp a tavalyi betöltetlen helyes lista, idén is lesz ilyen. Meg fogsz lepődni.

[link]

2018. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez döbbenet ,mi folyik itt! Lehet ,hogy nagyon "szőke"a kérdésem: mi ebben a ráció, mi a céljuk ezzel?

Az általad írt linket sehogyan sem tudom megyitni...

2018. ápr. 13. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!