Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elelmiszermernoki szak teljesí...

Elelmiszermernoki szak teljesíthető gyenge matek tudassal?

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat matek 1-2-(3) lesz tuti szoval azt valahogy meg kell csinalnod. Mit jelent a gyenge matektudas?
2020. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2es voltam belőle gimiben, de altalanosban 4es. A gimiben a tanárunk volt furcsa.
2020. jan. 17. 08:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, hogy kettes matekkal hogyan tudod teljesiteni. Sokkal nagyobb anyagot kell elsajatitanod 1-1 ZH alkalmaval mint gimiben 1-1 dolgozatnal + emeltezned kéne valamibol. Azt tudod mar mi lesz?
2020. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagy álmom ez a szak. Es ha mondjuk elkezdem nyaron ismételni a gimis matekot? Elvileg matek elso es második félévben lesz csak. Csak van aki azt mondja hogy teljesíthető igy is es van aki azt irja hogy nehéz.
2020. jan. 17. 08:57
 5/12 A kérdező kommentje:
derivalas lesz, egyenletek, függvények
2020. jan. 17. 08:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni barmit ha odateszed magad.
2020. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom6, remelem sikerül. Kell egy emelt erettsegit is csinalnom, a mezőgazdasági ismereteket fogom, csak sehol nincs anyag fennt, se valami információ hogy miből érdemes felkeszulni. Esetleg van valami tipped?
2020. jan. 17. 09:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Én első körben 4-es gimis matekkal is kibuktam a SZIE ÉTK-ról a matek miatt. Évekkel később, szorgalommal kompenzálva átmentem belőle. De ha tényleg ezt akarod, már most állj neki és magántanárral, lépésről-lépésre pótold a hiányosságaidat, mert szükséged lesz minden tudásodra! Komolyan veszik.
2020. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én az SZTE mernoki karara szeretnék jelentkezni.
2020. jan. 17. 11:23
 10/12 Asitropic válasza:

Hat en is 4-es matekkal setaltam at az elso 10 osztaly on, majd a mostani utolsó ket evben kaptunk egy tanart, aki szepen szolva nem eppen a tanitasi modszerei miatt lesz hires, teljesen magolosan, ill szarazan ker szamon, igy nekem is 2 lett a felevi atlag.


En is az Szte elelmiszermernoki-re fogok jelentkezni iden elso helyen, s remenyeim szerint gyorsan at(esunk) rajta az elso ket felevben :'). Nagyon tetszett Szeged, s a kar is nyiltnapon, ezert akarom megprobalni, annak ellenere, hogy ruhellem a matekot..

Szoval ja, imadkozunk majd szeptemberben, illetve majd erettsegi elott

2020. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!