Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakot szeretnék váltani. Van...

Szakot szeretnék váltani. Van egy matek emeltem prog infóra szeretnék menni. Szerintetek rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Igazából semmi közöm nincs az infóhoz, nem is nagyon érdekelt eddig és ninncs is ötletem, hogy hova menjek továbbtanulni és így jott az infó, sok lehetőség van benne. A tanulással igazából nincs problémám. Szerintetek lehetnék jó programozó vagy inkább felejtsem el? Mi kell ahhoz, hogy valaki jó programozó legyen?

2020. jan. 15. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, most sem nagyon érdekel, és fogalmad sincs, mit kellene csinálni, de dolgozni nem akarsz. Kellene valamit találni, ami tényleg érdekel. Ha nincs ilyen, akkor kezdj el dolgozni!
2020. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen kitalálható, hogy érdekel-e. Fogsz egy tutorial videót, és kipróbálod. Angolul is sok van és magyarul is, YouTube-on egy keresés az egész.
2020. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gooku ***** válasza:

A Kedves Kérdező akár én is lehetnék, de a matekkal és infóval pont fordítva állok.

Most jönnek a nyílt napok, körülnézek. Ha tetszik, megyek, ha nem, nem.

Egyébként a matektudásomtól is függ sajnos.

A Kedves Kérdezőnek meg az infótudásától.

2020. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!