Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A miskolci Egyetem jogi karán...

Felhasznalo0780 kérdése:

A miskolci Egyetem jogi karán színvonalas az oktatás?

Figyelt kérdés
Miskolci vagyok, nem szeretnék se Pesten se máshol albérletet fizetni, de ami a legfontosabb, úgy hallottam, hogy itt is van olyan színvonalas az oktatás, mint máshol, illetve hogy a végén amúgy is attól függ, mennyit tanulsz, és nem az egyetem presztízsétől. Nem más egyetemekkel való összehasonlítást szeretnék elsősorban, hanem tapasztalatokat, véleményeket. Mindenkinek köszönöm szépen, aki méltatott elolvasni, a válaszokért pedig különösen hálás vagyok!

2020. jan. 17. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
39%
Nem kifejezetten. Az ország legkeményebb, de egyben legjobb jogi kara ma a szegedi.
2020. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!