Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a Gyömrői Telekibe jár,...

Aki a Gyömrői Telekibe jár, mesélne az iskoláról? Milyen nehéz bejutni, mennyire színvonalas az oktatás, stb.

Figyelt kérdés

#továbbtanulás #középiskola #iskola #gimnázium #Gyömrő #Teleki László Gimnázium #Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola
2015. nov. 13. 11:49
 1/3 PÁD-Games válasza:
Gombán lakom és én oda járok. Nekem tetszik, a tanárok jók (a matek tanár nagyon nem, de remélem minnél hamarabb kirúgják), szerintem egy picit nehéz, főleg a kémia és a fizika. Szerintem nyugodtan jöhetsz a suliba, a simába és az emelt informatika óraszámúba is. Én az infósba jöttem. Monorról a busz reggelente pont jól megy, hazafele már nem annyira, egy kicsit sokat kell várni. De szerintem kibirható.
2015. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :) Be fogom jelölni. Bár nem elsőnek, de bejelölöm a sima osztályt.
2015. nov. 27. 17:33
 3/3 anonim válasza:

Első: Gondolom hogy ki vagy lol


A kérdezőnek. Én nem ajánlom. Ha akarsz valamit kezdeni az életeddel, akkor ne menj Telekibe. Jól gondold meg a döntésedet. Én 11.-ben jöttem át, mert elköltöztünk messziről és ez volt a legközelebb. (10 perc biciklivel) És háááát. :D Aki itt azt mondja a kémiára és a fizikára, hogy nehéz, az menjen el egy pesti vagy egy vidéki nevesebb gimibe és ott azért jobban megtanítják. Rengeteg lehetőségem lett volna. De ebben az iskolában nem tudtam élni velük. Arra nem volt pénzünk, hogy a 6. magántanárt is fizessük.

Gyenge, s--r, utolsó senki szemétláda s--gfej emberek stb. Ezeket a jelzőket használnám a diákokra és a legtöbb tanárra.

Aki ebben az iskolában pl 5-ös mindenből, az máshol 2 jeggyel rosszabb lenne.

Nekem életem egyik nagy tévedése volt.

2016. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!