Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Petőfi...

Mi a véleményetek a Petőfi Sándor gimnáziumról? (Budapest)

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, hogy oda megyek. Jó tanuló vagyok, a barátaim szerint felvennének oda, csak nem tudok még sok mindent a suliról. Milyen gyerekek járnak oda? Általában napi hány órájuk van a gyerekeknek? Milyen a gólyatábor? Leginkább az odajárók véleménye érdekel, de az is írhat aki hallott dolgokat a gimiről vagy csak egy ismerőse oda jár.

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. jan. 18. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Eleg gyenge suli. rossz jegyekkel is atvesznek
2020. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem járok oda, csak 2 éve jelentkeztem oda is, igaz harmadiknak jelöltem be, elég nehéz bekerülni a többszörös túljelentkezesek miatt, de ha jól sikerül a központid és a hozott jegyek is 4es 5ös között vannak akkor simán van esély.
2020. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én idejárok Nyekre és imádom. Átlagos gimnázium, nem nevezném gyengének. Nagyon jó a közösség.
2020. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!