Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is szoktátok csinálni a...

Ti is szoktátok csinálni a suliban, hogy ki bírja tovább fogni a meleg fűtéscsövet?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nálunk az már jó ha langyos... :(
2020. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kisegítőbe jártam.
2020. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lol. nálunk egyik télen gimiben 13 fok volt a legalacsonyabb amit a mi termünkben mértünk. szomszéd teremben 11. a fűtéscsövek amúgy mind el voltak rejtve, ha akartuk se tudtuk volna fogdosni őket.
2020. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi tanulni járunk a gimibe és játszunk ilyen marhaságokat.
2020. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi csináltuk általánosban és érdekes módon nem valami elzüllött, híd alatt heroint szúró alja ember lettem attól, hogy nem néma kussban, katonás rendben, vigyázzállásban jártam ki az iskoláimat, hanem jelenleg orvostanhallgató vagyok. Na erre varrjatok gombot.
2020. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nálunk mindenki egyenlő eséllyel nyerne, ugyanis korlátlan ideig bírná. Annyira a langyos határát súrolja. Többen még kabátban is bírják, köztük én is. 17/l
2020. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!