Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem (ezen belül...

Melyik egyetem (ezen belül pszichológia szak) lenne számomra megfelelő?

Figyelt kérdés
Rengeteget gondolkodtam azon,hogy merjem-e beadni a jelentkezésemet valamelyik egyetem pszichológia szakára és ha igen melyikre. Rögtön a debreceni egyetem ugrott be de mindenhol azt írják, hogy rengeteg statisztika és matek van ott, ami eléggé megrémít. Sajnos diszkalkuliás vagyok és rettenetesen félek,hogy ez gátolni fog az álmom elérésében. Melyik az az egyetem amelynek a pszicho szakja inkább magolósabb és nem fektetnek olyan nagy hangsúlyt a matekra. Tisztában vagyok vele, hogy nem tudom megúszni a statisztikát ha pszichológus akarok lenni,de hátha valamelyik egyetemen nem olyan gyilkos ez a tárgy.

2020. jan. 23. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Hát minél gagyibb egyetemre mész, annál megúszósabb lesz...
2020. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a gimis matek. Itt nem kell számolni. Leginkább logika és táblázatkezelés az egész. Ha gondolod, nézd meg, itt van néhány gyakorlati dolog, hogy miről is szól (Károli egyetem matek):


https://www.youtube.com/watch?v=BgZGv4C8cIM


Van egy eljárás, megvan, milyen esetekre alkalmazható és kész. Nekem úgy lett 5-s, hogy csak figyeltem órán, egy-kétszer gyakoroltam otthon és kész. Számolni nem kell effektive.

2020. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Gyilkos targy nincs, csak gyilkos tanar. :D En Karolis vagyok de egy ismerosom Debrecenben vegzett, es hozza se tudott szolni neha a feladataimhoz. Amugy nem volt a vilag vege egyaltalan, aki rendesen tanult zhkra es megcsinalta a hazikat altalaban otos lett, de minimum negyes, meg talan csak az bukott, aki be se jart. A tanarok altalaban tudjak, hogy bolcsesz szak...
2020. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Most egy kicsit megnyugtattatok a témával kapcsolatban, így be is merem mostmár írni a pszichológiát. ( Hogy melyik egyetem azt még nem tudom, de lehet már csak a sorsra bízom :D )
2020. jan. 25. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet azóta? :)
2021. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!