Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek így a Vetési...

Felvesznek így a Vetési Albert Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Franciát, illetve spanyolt és általánost jelöltem, a felvételim picit rosszul sikerült, (matek 26, magyar 35) de ha minden igaz, idén félévkor kitünő leszek, tehát az 50 pontból maximum másfelet veszítettem. Ha nem számoltam félre, körülbelül 170,5 pontom van összesen a 250-ből. Ezzel van esélyem bejutni? Ha nem, akkor fellebezhetek?

2020. jan. 24. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem vesznek fel.
2020. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általános az 100%-ig esélytelen, a spanyol is. Franciára utolsók között becsúszhatsz, de az is nagyon rizikós:/
2020. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy felvennének. A tesóm a Lovassy matek tagozatától csúszott le éppen, úgy került a Vetésibe. Úgy gondolom hogy a többi gyerek is hasonló lehet, ha nem is ilyen képességűek, de azért átlag felettiek (nem feltétlenül észben, de szorgalomban biztosan)
2020. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
általánosra tényleg nincs esély. spanyolra is sincsen túl sok. de tavaly ezzel a ponttal francia sima ügy volt. remélem sikerül bekerülnöd❤
2020. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, nagyon reménykedem, a franciára szeretnék legjobban bejutni. Fontos nekem az idegen nyelv, de most a várt 30 matek 40 magyar helyett, ezt dobta a gép. Tehát tényleg szorít most az egész família:D
2020. febr. 12. 16:45
 6/7 anonim válasza:
Na felvettek?
2020. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felvettek
2022. aug. 31. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!