Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek a...

Szerintetek felvesznek a veszprémi Vetési Albert gimnáziumba? Többi lent .

Figyelt kérdés
Na szóval nagyrészt 5 ös tanuló vagyok szóval a vitt pontokkal nincs különösebb baj 2 pontot fogok veszteni ha minden igaz.A matek felvételit mikor gyakoroltam egész jól ment 38 pont lett az egyik a másik 35 a magyar egy picit jobb lett 44 és 43 pontos lett. És a biosz szóbelire is elkezdtem már gőzerővel tanulni.Szerintetek felvesznek? Ja meg még annyi hogy biosz szóbelin mire lehet számítani?Van valaki aki ugyan ide szeretne jönni osztálytárs? :D Előre is köszi a válaszokat. :) 13/f

2017. okt. 28. 22:30
 1/7 anonim válasza:
Ez a sulitól is függ, de szerintem ilyen pontokkal simán. 14/l
2017. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát remélem. Eléggé erős suli.
2017. okt. 29. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felvesznek téged.:D Amúgy én is a Vetésibe szeretnék menni :D Csak én franciára :D
2017. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! :) neked is sok sikert!
2017. nov. 12. 21:35
 5/7 anonim válasza:

Szia! Én is a Vetésibe szeretnék menni biológiára:)

Nagyon nagy pontszámokat értél el a gyakorlásokon, ahogy leírtad, szóval simán felvesznek szerintem... Kicsit tartok a nagy tudásodtól, mert nekem annyira ez nem jó:D

Én vegyes érzelmeim vannak, mert tudom, hogy vannak nálam jobbak(pl te), de én is jó tanuló vagyok (Matek, fizika 4-es, többi ötös), szóval azért remélem sikerülni fog nekem is. Hatodik óta vágyam, hogy felvegyenek nyolcadik után...😅

A szóbeli engem is érdekel, mert már én is tanulok rá elég régóta:/

Sok sikert, remélem osztálytársak leszünk!:)

14/L

2017. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

*nekem vegyes érzelmeim vannak

(Bocsi az elírásért😅)

2017. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En is vetesibe megyek altalanos szakra :)
2017. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!