Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a nehezebb szak?

Melyik a nehezebb szak?

Figyelt kérdés

Bar tudom, kulonbozoek, de ha megis kene rangsort allitani, a jog,ik (informatika), pszichologia ?

Nyilvan hogy szerintetek melyik, nem valami Brit tudosok megallapitottak xy



2020. jan. 26. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehézség szerint növekvő sorrendben: informatika, pszichológia, jog.

Szerintem. Másnak meg lehet a jog a legkönnyebb.

Amúgy mivel kapcsolatban tetted fel a kérdést? Valami közvélemény kutatással kapcsolatban? Vagy továbbtanulás? Ha az utóbbi, akkor annyit fűznék hozzá, hogy nem érdemes olyan irányba indulni, ami könnyűnek tűnik, de nem érdekel. Az eredeti (OKJ-s) végzettségem nekem például idegennyelvi kommunikátor, aminek a képzését úgy végeztem el hogy szerintem egy percet sem tanultam rá, mégis hiába tudtam volna vele elhelyezkedni az egyik ismerősömnél, annyira sem érdekelt, hogy inkább tanultam tovább teljesen más irányba.

2020. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem tovabbtanulas miatt kerdeztem:)
2020. jan. 27. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichó és a jog vetekszik egymással. Talán a jogot tudtam legnehezebben megtanulni ezek közül. Eléggé “reálos”, természettudományos agyam van, így pl. ugyannyi oldal törit sokkal hosszabb ideig tanulnék, mint ugyanannyi oldal biokémiát.
2020. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudnám megtanulni*
2020. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!