Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 63 pontos felvételivel és...

63 pontos felvételivel és kitűnő bizonyítvánnyal van esélyem a Dobó Katalin Gimnáziumba bekerülni?

Figyelt kérdés
#esztergom #felvételi #gimi #esztergomigimi #gimnázium

2020. jan. 29. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Az kevés lesz.
2020. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Jajj, ne higgy az első válaszolónak! Bár nem ismerem azt a sulit, de csak mondom, hogy nekem egy ilyen kérdésemhez, meg egy másik ilyenhez is ugyanez az ember írta, hogy nem valószínű, hogy felveszik. Megnézed a jó válaszok százalékát, és mindenhol 74% van. Nem valami nagy az esélye, hogy 3 különböző ember ír, és mindenkinek ugyanannyi a százaléka. Szóval valószínű, hogy csak el akar bizonytalanítani minket.
2020. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted van olyan, akinek van ideje arra, hogy nyolcadikosokat bizonytalanítson el a továbbtanulással kapcsolatban? Idióta.
2020. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, vannak ilyen élettelen emberek. És csak mondom, hogy bunkóság ismeretlenül leidiótázni egy másik embert. Igaz, én is bizonyíték nélkül vádolom őt, de nem mondtam rá semmi csúnyát. Mert tudod, ez sokkal sértőbb, mint egy szimpla negatív feltételezés.
2020. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#addfelmindenremenyedkivetelhanem
2020. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Csak hogy legyen valaki, aki tényleg bíztat:)

Nem ismerem a sulit, de tőlünk régebben mentek oda emberek és nem a kitűnő tanulók közül. Szerintem simán felvesznek! Nem leszel tagozatelső, de ez teljesen jó eredmény! 2 éve felvételiztem, szinte minden ismerősömet vegigkerdeztem hogy hány pont lett, csak hogy nyugtassam magam. Rengeteg embernek lett 60-65 között és mindenkit felvettek a Hunfalvytol kezdve a Xantuson, Óbudain át a Szinnyeiig, pedig szerintem ezek jóval erősebb sulik. Nem tudom még mit írjak, hogy megnyugtassalak, de tényleg fel fognak venni!

2020. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Olvasd el ezt, és kövesd az útmutatást. Nem olyan nehéz, csak hosszú és alapos a leírás. Menni fog! :)

A te sulid is benne van a táblázatban, ha kitöltöd, megkaphatod a kérdésedre a választ, és remélem, pozitív választ kapsz. :)


[link]

2020. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. febr. 29. 18:40
 9/11 Milla05 válasza:
Szia! Megnézted a pontszámot? Hányadik vagy? Lehet osztálytársak leszünk, ha bekerülsz!
2020. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én 92 ponttal lettem 29.

De nyolcoszályosba járok.

2020. máj. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!