Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem mit jelent...

Debreceni Egyetem mit jelent hogy a kurzus E-LEARNING?

Figyelt kérdés
Szóval a Neptunban a kurzustípusnal nem az van hogy gyakorlat vagy elmélet hanem hogy E-LEARNING. Ez mit jelent?
2020. jan. 31. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Elektronikus tanulás, azaz mindig áramot vezetnek beléd, ha rossz választ adsz. NEM ÍGY VAN! Kezdjük újra! Önálló tanulás számítógépes tananyag segítségével. Furcsa, hogy ezt egy egyetemista nem tudja.
2020. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És vizsga van belőle?
2020. febr. 1. 03:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak neked kell utánanézni. Nekem volt olyan tárgyam ami e-learning formában indult viszont rendes írásbeli vizsga volt belőle, de olyan is ahol csak néhány online tesztet kellett megcsinálni és úgy adtak jegyet.
2020. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!