Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetemisták, hogy...

Debreceni egyetemisták, hogy zajlik az e-learninges kurzus?

Figyelt kérdés
Nem kell egyáltalán órákon részt venni, ill. a vizsga is online történik?

2019. aug. 29. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Gondolom a Munkavédelemre gondolsz?
2019. aug. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a munkavédelemre gondolsz, az csak egy prezi, amit át kell pörgetni. Kurzusról sajnos nem tudok beszámolni.
2019. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2:

Én igen, arra gondolok.

És a vizsga online van, vagy hogy működik?

2019. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában online működik a vizsga is, maximum azt mondják hogy valamelyik számtek teremben lesz, nem otthonról. Ha ezt mondják, akkor pl.: az ÉTK könyvtárban van vagy 3-4 számítógépes terem ahol egyenként 20-30 emebr tud beülni.

Ha otthoni vizsga akkor időkód van megadva hozzá.

Sőt van amikor csak azt engedélyezik, hogy egyetemi ip-ről lehet vizsgázni, szóval lehetsz bárhol az egyetem területén, csak azt a netet használod.

Ellenben van sajnos egy nagyon pici hányad, amikor a vizsga az normális vizsga lesz, normál keretek között (írásbeli- szóbeli, de ez nagyon ritka).


Az órákon nem kell részt venni, sőt a legtöbb esetben még az első tájékoztató óra is online egy email-ben zajlik le.

De alapvetően 2 csoportra oszthatóak. Van amelyik 100% elarninges, és tényleg minden kiadott anyagokkal megy, és van, amikor mondjuk online hozzáférést kapsz az előadáshoz, amit a tanár az irodájában, vagy valahol mond el (ebből is van élő online, illetve vissza nézhetős offline).


Az, hogy milyen az a tárgy amit kinéztél, arról tájékoztatni fognak majd.

konzultációs időpontot szoktak megadni, és akkor lehet kérdezni őket, ha valami nem világos.


A munkavédelmes, az a legkönnyebbek egyike. Csak végig olvasod a diát, és annyi. Ilyen tárgy kreditekért nagyon ritka, sőt én egyről sem tudok. Mindenhol kell picit küzdeni a kreditekért.

2019. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4:

A Munkavédelemnél annyi csak a teendő, hogy végigporgetem a diákat??

2019. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltam 2 éve, ennyi volt.
2019. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!