Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A raoul wallenbergbe felvehetn...

A raoul wallenbergbe felvehetnek egy 74 pontos központival (matek36 magyar38) és a hozott pont 47? 4,75-s átlaggal avagy a 121 pont az nem lesz elég. Nagyon félek h nem fogok bekerülni eü. -re

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 21:33
 1/6 A kérdező kommentje:
kérlek válaszoljatok mert nagyon félek h bekerülök e....
2020. febr. 2. 12:57
 2/6 anonim ***** válasza:

www.oktatas.hu oldalon a következő statisztikákat találtam a Raoul Wallenberg középiskoláról a 2019/20 tanévről:



kisgyermekgondozó nevelő: 143-an jelentkeztek és legalacsonyabb rangsorszámú diák a 137. volt. (szakgimnázium)



ápoló: 225-en jelentkeztek és legalacsonyabb rangsorszámú diák a 220. volt. (szakgimnázium)



családsegítő: 185-an jelentkeztek és legalacsonyabb rangsorszámú diák a 115. volt. (szakgimnázium)



szakközépiskolai szociális gondozó: 87-en jelentkeztek és legalacsonyabb rangsorszámú diák a 86. volt.



Ezek alapján a négyből négy szakra szinte bárkit felvesznek így nem kell izgulnod. Ez egy gyenge suli, sokan mentőiskolának írják be ezért az eredményeiddel simán bekerülsz.

Ilyen eredményekkel miért nem mész rendes iskolába?

2020. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a nővérem is ide jár és emiatt. tehát jelöljek meg mondjuk egy teleki blankát? mert azt meg akartam csak a nővérem mondta h ugyse vennének fel...
2020. febr. 8. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:

A Te dolgod, ha a nővérednek hiszel. A Telekibe is simán felvennének.

Javaslom írd be első helyre a Telekit és második helyre a Wallenberget!

2020. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendbenm, már módosítottam a jelentkezési lapot, a leövey t beírjam? elkezdtem gyengébb gimiket nézegetni. mit gondolsz? talán a szinyei mersét is bár az eléggé erős úgy hallottam. akkor ez lenne a sorrend: szinyei, teleki, leövey, wallenberg
2020. febr. 8. 20:31
 6/6 anonim válasza:
Szia! Végül hová mentél? Amúgy a Szinyeibe is simán felvettek volna:)
2021. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!