Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek van tapasztalata a...

Farkasendre kérdése:

Kinek van tapasztalata a Baár-Madas iskolával? A kisfiamat most szeptemberben iratnám valahova a kerületbe, és ezt is néztük. Kicsit erősnek tűnik, de a honlapról annyira sok minden nem derül ki. Van valakinek tapasztalata? Köszönöm! Endre

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 23:31
 1/5 kissrozaliazsuzsa válasza:
70%
Nekem a lányom másodikos, és eléggé megszenvedi ezt az iskolát. Szigorúan vesznek mindent, kicsit vaskalaposak, de még rosszabb a versenyistálló jelleg. Csak azt kérik vissza szó szerint amit leadnak, de az nagyon sok, hatalmas lexikális tananyag. Nem kíváncsiak a gyerekek saját gondolataira. Üdv:Roza
2020. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia! En ide jarok mar lassan harom eve es ez az iskola semmi jot nem okozott az eletemben, a barataimat leszamitva. En semmikepp se hoznam ide a gyerekemet. Szuk latokoru tanarokkal van tele az iskola, akik tobbsege nem is a tudast osztalyozza, hanem pofara osztalyoz. Barmilyen jo program szervezeset megvetozzak a tanarok, helyette szerveznek olyat, ami talan oket erdekli, de van hogy meg a tanarokat se. A tobbseg csak keson jon ra milyen is ez az iskola es akkor mar keso elmennj masik iskolaba, szoval itt ragad ezen a mergezo helyen. Kivulrol nagyon jonak es baratsagosnak tuno iskola valojaban belulrol romlott.
2020. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a gimi részébe jártam/járok 6 éve, viszont van több olyan osztálytársam/ismerősöm, akik
2020. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Én a gimi részébe jártam/járok 6 éve, viszont van több olyan osztálytársam/ismerősöm, akik már általánosba is odajártak. Elég egy vaskalapos hely, de a giminél azért pár nagyságrenddel barátságosabb hely az általános iskola része. Már általánosban elég sok a lexikális tudás, folyamatosan szadizzák a diákságot ilyen meg olyan vizsgákkal.

A tanárok többsége kétségkívül szűk látókörű, vaskalapos és maradi. A programszervezés finoman szólva sem az iskola erősége. Én máshová vinném, gyakorlatilag bármelyik iskolával jobban jársz.

2020. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az én tesóm is ide szeretne jönni és én is ide járok anszolút szuper suli és szerintem nem vaskalapos
2020. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!