Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti milyen rajzokkal kerületek...

Ti milyen rajzokkal kerületek be művészeti szakokra egyetemen?

Figyelt kérdés

A művészeti szak alatt a grafika, média desig, fotográfia stb. re gondolok.


Jövőre akarok jelentkezni egy ilyen Egyetemre, de nagyon félek attól, hogy a rajz tudás szintem nem üti meg a színvonalat amit az egyetem elvár.



2020. febr. 4. 15:19
 1/2 anonim válasza:
100%
Én a Nyíregyházi Egyetem képalkotás szakjára jelentkeztem és max ponttal fel is vettek. Érdemes nagyobb rajzokat, nem csak A4es méretűeket vinni, illetve több fajta technikát bemutatni, nem csak grafit ceruza. Érdemes a rajzokat valamilyen logikai sorrendbe helyezni, én pl a monokrómokkal kezdtem, és a színesekkel fejeztem be. Érdemes megmutatni, hogy sok oldalú vagy, több féle témát is feldolgoztál már. Az is pozitív dolog, ha van egy saját stílusod, de ha még nem alakult ki nem probléma. Érdemes kikérni szaktanár véleményét is, mert nem biztos hogy azt gondolod jó rajznak, ami tényleg jó. Remélem tudtam segíteni. :)
2020. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kaposvári Egyetem, képanimator szakra vittem aktot, tajképet, ezek A2 méretűek voltak, és karakterterveket, ezek kisebb képek nagy méretű paszpartuban. Hasonló módon mutattam, mint az előző, külön a monokróm és színes, hagyományos és nyomtatott digitális rajzokat.
2022. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!