Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésre történő jelentk...

Mesterképzésre történő jelentkezéshez az előzetes kreditelismerési eljárást kérelmezhetem úgy, hogy csak júliusban lesz meg a diplomám?

Figyelt kérdés
A leckekönyvet most is ki tudom nyomtatni, de nincs teljesen kitöltve még értelemszerűen, viszont minden tantárgyat lehet rajta látni és gondolom csak azt nézik az elismerési eljárásban, nem?
2020. febr. 4. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki így van vele, mint te. Hiszen a legtöbb felvételiző is most fog végezni, szóval nekik sincs még teljesítve minden. Ergo beadhatod a kreditelismerési papírt már most is. Aztán majd a diploma mellé kapott oklevél mellékletet fel kell tölteni júliusban, ott látszódni fognak a most még hiányzó dolgok is.
2020. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És kell hitelesítetnem, vagy elfogadják egyből a neptunból nyomtatva is? Köszi szépen!
2020. febr. 4. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha off, de ezt a kreditelismerési kérelmet is február 15-ig kell leadni, vagy ezt ráér később is? Mert az eredménye, ha jól tudom kb. 1 hónap mire megvan, akkor azt ráér utólag feltölteni?
2020. febr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez lenne a kérdésem, mint az utolsónak, valaki help pls ?
2020. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én leadtam feb. 10 körül. Azóta semmi hír még visszajelzés sem volt. Most ennél többet se várok a koronavírus miatt...
2020. márc. 13. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!