Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka gimnáziumban a...

Teleki Blanka gimnáziumban a szóbeli nehéz?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz elérni a max pontot, és töriből kérdések lesznek vagy majd mondanom kell magamtól? Budapestiről lenne szó
2020. febr. 5. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tárgy orientált, csak rólad kérdeznek
2020. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért van kint egy csomó tétel?
2020. febr. 5. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
ha igazándiból kérdezel engem én megmondom. van benne tárgy is de inkább arra kíváncsiak hogy stresszhelyzet közben/előtt/után hogy viselkedsz. én tavaly nyertem felvételt ide és töriből szóbeliztem. kérdeztek 1 dolgot ami az volt hogy a 2. világháború mennyire érintette a családomat én meg elmondtam h a nagyim pont beleszületett a háború végébe és mikor ezt elmondtam elkeztek róla meg a tesóimról meg ugye rólam kérdezni. 1 pontot vesztettem a szóbelin bár szentem az azért vlt mert miközben bementem majdnem pofára estem a küszöbben, egyenesen a vizsáztató ölébe :)
2020. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod
2020. febr. 7. 06:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Történelemből kiteszik eléd a tételsort, amit az interneten találsz, és azt a tételt kell elmondanod. A tudást pontozzák töriből, tavaly ott még annyit kérdeztek, hogy miért akarok töri szakra jönni. A tételt kihúztam, elmondtam teljesen, és megkaptam a max pontot. Én a kidolgozott érettségi témakörökből készültem :)
2020. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, érdekes, hogy tőled csak egy dolgot kérdeztek, velem tavaly tételt huzattak, és azt kellett elmondanom. Lehet, hogy attól függ, ki felvételiztet ?? Matekból tavaly egy teljes feladatsort kellett megírnom és utána a megírt sort elmondanom szóban nekik, melyik feladatot hogyan csináltam meg. Szerintem rendes szóbeli volt, tárgyi tudást nézve.
2020. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!