Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Színyei Merse Pál, Leövey...

Anonymus005 kérdése:

A Színyei Merse Pál, Leövey Klára, Berzsenyi Dániel, Teleki Blanka, velemeny?

Figyelt kérdés
Hany pont kellhet egyes sulikhoz hogy felvegyenek, kb 60-65 pontosra szamitok hogy annyira megirom, de lehet 70 is belole, a hozott pontjaim 48-49 pont lesz,es ha valakinek van otelete, akkor mondjon meg egy gimit,meg egyet felakarok irni

2019. okt. 12. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Berzsenyi a legerősebb, oda humánra talán elég a 65 pont, de akkor ilyen 48-50 pontos szóbeli kéne hozzá.

De milyen tagozat érdekelne az adott sulikban?

2019. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biosz,kemia tagozat,azota eljarok tanarhoz es kiegeszitesre is,hogy a 70 meglegyen, ha felvesznek nagyon kell tanulni?
2019. okt. 23. 18:33
 3/5 anonim válasza:
Hát, ez nem ilyen egyszerű. Vannak nehezebb és könnyebb időszakok is. (Én humános vagyok a Berzsenyiben.) Nem mondom, hogy tele leszel szabad délutánokkal, de nem is fogsz megszakadni.
2019. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biosz-Kémiára a 70 nagyon nem elég, oda 80+ kéne, mivel az a suli legerősebb tagozata, és csak 18 embert vesznek fel.:)
2019. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szinyeis vagyok,es en 62 pontot irtam,hozott pontjaim asszem 43 volt osszesen,szobelim 50 pontos lett,igy felvettek a nyelvi tagozatra,amugy kiderult hogy volt olyan az evfolyamba akit 40 ponttal is felvettek nyekre,szoval olyan 50-60 ponttal mar felvesznek a Szinyeibe,csak sikeruljon jol a szobelid.

Leoveyrol nem tudok sokat,oda is kb 50-60 pont mar eleg a bejutashoz.

Berzsenyi ezek kozul a legerosebb.Oda kb 70 pont kell a bejutashoz(vagy tobb),persze humanra mar 65 pont is eleg,de egy biosz tagozatra mar elkelhet a 75 pont is.

Teleki is kb Szinyei szinten van,viszont ha ilyen 60 pont kornyeki kozpontit irsz,nem lesz eselyed bejutni,mert kb az osszes Zugloi oda akar menni,es nekik is kb ennyi pontuk lesz,csak ok elonybe vannak mert 14.keruletiek.Szoval Telekibe ilyen 65-70 ponttal mar nagyon eselyes vagy.

En meg ajanlom neked a Vorosmartyt,nagyon jo kozossege van,es a tanarok is jofejek.

2019. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!