Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Már régóta nagy vágyam, hogy színész legyek. Gyerekkoromtól kezdve szerepeltem kisebb eseményeken, szavaltam és dráma tagozatra is jártam. Középiskolát nézve más felé helyezkedtem el (grafikát tanultam művészeti középiskolában) de valahogy sosem hagyott nyugodni a dolog, hogy nem feltétlen azzal foglalkozok amivel szeretnék. Megszeretném próbálni valamelyik film/színművészeti iskolát, de félek mert énekhangom sajnos nincs,és profi táncos sem vagyok. (a mozgással nincs problémám, hanem a konkrét tánccal) Szerintetek érdemes lenne megpróbálni? Vagy hagyjam a fenébe? Mennyire számít az ének?

2020. febr. 6. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Véleményem szerint ha el tudod képzelni azt hogy színész vagy akkor meg is tudod valósítani. Mellesleg senki sem jön a világra úgy hogy már tudott táncolni vagy énekelni. Minden tanulható aztán majd eldől, hogy van-e érzéked hozzá vagy sem. Ne várd itt a választ mindenki másképp gondolja mindennap tegyél valamit annak érdekében, hogy elérd azt amit igazán szeretnél.
2020. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Gondolkozok nagyon a felvételin, hiszen átgondolva egy próbát legalább megér, mint hogy utána ezen rágódjak.
2020. febr. 6. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van,nem értem például hangszeren miért kell tudni,de te nyugodtan próbáld meg a felvételit! Ha nem sikerül meg ne bánkódj,egyetem nélkül is lehetsz színész,ha nagyon szeretnéd csinálni!
2020. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!