Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet-e egyszerre hét tantárgy...

Lehet-e egyszerre hét tantárgyból érettségizni?

Figyelt kérdés

A következő tantárgyakból szeretnék 2021 májusában:


- magyar (közép)

- matek (közép)

- töri (közép)

- angol (emelt)

- német (emelt)

- kémia (emelt)

- biosz (emelt)


2020. febr. 9. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha bírod. Nem tiltja semmi.
2020. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2020. febr. 9. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nincs értelme.
2020. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
#3, nem ismerem a kérdező motivációit, de ezzel a felállással nekem az jött le, hogy orvosira akar menni, és még középiskolásként besöpörne 2 B2-es nyelvvizsgát is, ami később akár jól is jöhet. Így pl lehet értelme.
2020. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Pontosan ez a célom.
2020. febr. 9. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt. Magyar, töri közép, spanyol, matek, fizika emelt + infó szintemelő. Angolból nem mentem, mert abból tettem már egy előrehozottat (esetleg te is próbálhatnál előrehozottat, hogy kevesebb maradjon utolsó évre). Osztálytársaim lehülyéztek, az érettségibiztos meg hülledezett hogy ennyi emeltem volt és mind ötös lett. Szóval nyugodtan, és hajrá!
2020. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. febr. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!