Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le lehet érettségizni egy...

Le lehet érettségizni egy tantárgyból 10. osztályban? Mi a menete?

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak nyelvből tehetsz előre hozott érettségit.
2018. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyelvből? Nekem infoból is sikerült.

A sulid tud biztosat mondani ez ügyben, kezdetnek fordulj az osztályfőnöködhöz.

2018. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Előrehozott érettségit már csak idegen nyelvből és informatikából tehetsz. Megkérdezed a szaktanárod vagy osztályfőnököd a pontos menetéről. Hiába írom le, nekem 6 éve milyen volt az előrehozottam, valószínűleg már nem úgy működik a rendszer.
2018. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha rendes 12 osztályos képzésre jársz, akkor le lehet érettségizni tizedikben tavasszal idegen nyelvből és informatikából. Ha amúgy 13.-ban lenne az érettségid, akkor csak 11.-ben tehetsz előrehozottat. Február 15-ig kell jelentkezni, és április végéig le kell tenni az osztályozóvizsgát az összes hátralevő év anyagából, beleértve a tizediket is, és az lesz az év végi jegyed.
2018. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én biológiából szeretnék.
2018. dec. 2. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet.
2018. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!