SZTE-kollégiumok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeptembertől leszek elsőéves, így véleményt szeretnék kérni 1-2 koliról, főként (volt) ottlakóktól. Leginkább az Eötvös és az Öthalmi érdeklne, de Hermannosok és Mórások véleményét is szívesen meghallgatom. Ha tudtok, kérlek arra is térjetek ki, hogy melyik helyre milyen nehéz bekerülni. (((+ leendő ÁJTK-sként melyik lenne a legideálisabb?)))


Előre is köszönöm, szép napot!



2020. febr. 9. 21:00
 1/2 Thymond válasza:
Szia! Én Öthalmis vagyok, szóval csak arról tudok véleményt mondani. Maga a koli a város szélén található, tehát minden nap buszozni kell. Fel óránként jonnek, minden óra 24 és 54kor a koli mellől (kb 3p séta) ez igazából csak azért rossz mert mondjuk egy 8 as órára fel 7kor kell kelni :D A lakások felújított szovjet laktanyák. Van egy új épület és egy régi is. Minden szobában van külön fürdőszoba és WC is, illetve konyha is tehát ezekben csak a szoba társakkal kell közöskodni. A többi koliban ha jól tudom konyha az csak szintenkent van. Igazából vannak bulik, de közel sem annyi mint a többi koliban... Tehát inkább akkor ajánlom ha nem vagy annyira bulizos.. Itt nagyon senki se fog megzavarni tanulás közben vagy ilyesmi... Meg egy pozitívum, hogy bevásárlóközpont kb 5-10 perc sétára van, szóval kicsit olcsóbban is tudsz bevásárolni.
2020. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Károlyi a legjobb ♥️

Habár neked nem volt a listádon.

A Hermann borzasztóan lepukkant, az Öthalmi pedig nagyon kieső részen van.

Az Eötvös és a Móra pedig szakkollégiumok, tehetséggondozás folyik.

Végülis hova jutottál be? :-)

febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!