Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE HHK-ról ki lehet iratkozni?

NKE HHK-ról ki lehet iratkozni?

Figyelt kérdés
Mik a feltételei a kiiratkozásnak? Szemezek vele, csak attol félek ha nem tetszene, nem tudném kilépni belőle.

2020. febr. 10. 13:42
 1/9 anonim válasza:
12%

Minek jössz ide, ha bizonytalankodsz?


Keress egy büfé szakot!

2020. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ, ilyen mentalitással neked sem jósolok túl hosszú jövőt a seregben. Te minek válaszolsz ha fing0d nincs a témáról? Gondolom NKE közelében sem jártál még soha, valószínű más felsőoktatású intézményben sem, de még a középsuli is kérdéses.
2020. febr. 11. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán az elején még ingyenes, utána eüvel szerelhetsz le, vagy átmész másik alakulathoz, vagy visszafizetted.
2020. febr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

alapkiképzés alatt ingyenes, utána vissza kell fizetned a képzésed árát.


Amúgy simán leszerelhetsz nem börtön ez

2020. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. És mennyi a képzés ára, esetleg tudjátok? Egyébként állami légiközlekedés szakról lenne szó, ha ez számít.
2020. febr. 11. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
300k félévente, én is állami légiközlekedésen vagyok, írj nyugodtan ha van kérdésed
2020. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóhoz azt hozzátenném, hogyha elkezdesz majd repülni Szolnokon, értelemszerűen elég nagyot ugranak a költségek.
2020. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ilyen formában nem biztos infó, mivel ha megnézed tavaly óta a szerződésben 295k féléves önköltség van meghatározva.

Nehezen tudom egyébként elképzelni, hogy valaki végigszopja a két évet Pesten, és repülés közben akar leszerelni.

2020. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8#


Tényleg nőnek egyébként. Régen legalábbis nőtt. De kérdezz utána lehet ti más szerződést irtatok alá mint anno mi.


Viszont valóban aki a 3. évig eljut az már nem Szolnokon fog leszerelni ahol aranyélet van.

2020. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!