Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alapítvány, akinél végeztem...

Az alapítvány, akinél végeztem az 50 órád közösségi szolgálat, nem akarja beírni az órámimat. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy alapítványnál végeztem a közösségi szolgálatomat. A feladatom egy új honlap készítése volt az alapítványnak. Otthonról végeztem a feladatot. Mielőtt elkezdtem a honlap készítését, találkoztam személyesen az alapítvány vezetőivel. Ők elmondták, hogy mi lenne a feladat, én pedig mondtam nekik, hogy meg tudom csinálni a weboldalt, viszont nem minden részét, mivel olyat is kellett volna csinálnom amit még nem is tanultam. Mondák, hogy rendben, semmi gond, csináljam ameddig tudom. Most kész lettem a weboldallal, viszont amit mondtam nekik, hogy nem tudom megcsinálni, azt nem is sikerült megcsinalni. Viszont azt mondják az alapítványnál, hogy működjőn teljesen a weboldal, mert ezt elvárják az pályázatoknál, stb... Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor mit tudok tenni, hogy beírják az óráimat? (Összesen 36 órát végeztem az alapítványnál, ha ezeket beírnák nekem, teljesen meg lenne az 50 órám)

2020. febr. 17. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Fél munkát sehol nem vesznekbát, meg kell csinálnod teljesen. Google a barátod.
2020. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy ez úgy lett volna korrekt, ha már akkor megemlítik nekem, hogy ez így nem lesz jó, amikor személyesen találkozunk. Egyébként már így is nagyon sokat segítettem a weboldal elkészítésében, amit egy webfejlesztő több százezerért vállalt volna.
2020. febr. 17. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazad van. Itt különben is az óraszám számít, nem az, hogy a munka be van-e fejezve. Én a suliban vagy az oktatas.hu ügyfélszolgálatán érdeklődnék.
2020. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A közszolgálat nem arra van, hogy ingyen dolgozz, és hogy a cégek olyan palimadarakat keressenek akik ingyen megcsinálják azt a munkát amihez egy valódi szakember kellett volna és annak ki kellett volna pengetni több százezer forintot. Az, hogy még a pénzt sajnálták rá az egy dolog, de hogy még egy pár tollvonást is sajnálnak tőled az már mindennek a teteje. Ha kell vessz velük össze! A te dolgod nem az ingyen munka, akár működik akár nem, te időt fektettél bele, jár a pecsét a füzetedbe!
2020. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!