Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek az...

Szerintetek felvesznek az Apáczaiba biosz szakra?

Figyelt kérdés

A központin 82 pontot írtam. Matek 36 magyar 46. Ez apáczais pontokkal 59. Max hozott pontokat viszek, de a műveltségin nem értem el helyezést. Szerintetek felvesznek, ha igen mennyire jó szóbelit kéne mondanom és amúgy hogyan zajlik a biosz szóbeli?

Előre is köszi



2020. febr. 18. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Apáczaiba jelentkezem szintén biosz szakra. Úgy tudom hogy tavaly biológia tagozatra 55,5 ponttól (ugye az Apáczai számítása szerint) hívták be a gyerekeket szóbelizni. Szerintem simán be fognak hívni téged ennyi ponttal. Igaz, így akkor kb 4-5 pontlevonást engedhetsz meg magadnak tudtommal a szóbelin, de ez még nem vészes.
2020. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én apáczais vagyok, igaz nem biosz szakon. Szerintem szóbelizni simán behívnak, és egy stabil felelettel fel is vesznek.
2020. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az Apáczaiba jelentkezem szintén biosz szakra. Úgy tudom hogy tavaly biológia tagozatra 55,5 ponttól (ugye az Apáczai számítása szerint) hívták be a gyerekeket szóbelizni. Szerintem simán be fognak hívni téged ennyi ponttal. Igaz, így akkor kb 4-5 pontlevonást engedhetsz meg magadnak tudtommal a szóbelin, de ez még nem vészes.
2020. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Khmm elnézést a benázásomért, egyszer akartam elküldeni
2020. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
26%
Meleg vagy
2020. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
37%
Nem szabad Linda
2020. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel behivnak szóbelizni. Arra figyelj majd, hogy ott próbálj meg hangosan gondolkozni akkor is, ha esetleg nem tudod a választ a kerdésre, mert elsősorban arra kíváncsiak, h.milyen a gondolatmeneted, tudsz-e logikusan következtetni, fel tudod-e használni a kapott segítséget. Nem "magológépeket" akarnak felvenni, hanem gondolkodó embereket. Ráadasul tisztában vannak azzal is, hogy a tényanyag ismeretében mutatott jártasságod nagyban függ az iskoladtól/tanárodtól és nem akarják, h. ezért bárki hátrányt szenvedjen. Készülj a szóbelire persze, de ne pánikolj, ha olyan kerdést kapsz, ami nincs a tankönyvben!
2020. febr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!