Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen eredménnyel szerintetek...

Kriszti111 kérdése:

Ilyen eredménnyel szerintetek felvesznek az Apáczaiba fizika-matek vagy komplexbe, Budapestre? (2013 részletesebben lent)

Figyelt kérdés
7. évvégén és 8. félévkor kitünő voltam, központi felvételin a magyarom nagyon jó lett (45-50 pontos) a matekom viszont nagyon rossz lett (30-35 pontos. Nagyon szeretem a fizikát, nagyon jó vagyok előle, és matekból is nagyon jó vagyok de sajnos felvételi közben nagyon rosszul lettem mert ment a hasam és nem akartam kimenni a wc-re! Szerinetetek felvesznek? (bovsánat a halyesírási hibákért, de nagyon ideges vagyok)

2013. jan. 20. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, 50 pontot lehet elérni maximum mindkét részből, szóval ehhez képest nem lett rossz, amit írtál. Jó esélyeid vannak, hogy felvegyenek, bár pontosan nem tudom az eljárást, hogy hogyan veszik fel oda az embereket (hány hely van/hányan jelentkeztek, vagy bizonyos ponttól veszik csak fel az embereket). Ha valóban igaz az, amit itt leírtál, akkor nagyon is jó esélyeid vannak, szóval ne aggódj! :)
2013. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nézzük a legrosszabb esetet. 30matek + 45magyar. Az összesen 75 , akkor biztos ,hogy behívnak szóbelire , és ha ott jól teljesítesz akkor biztos , hogy fölvesznek :)
2013. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült kicsit lenyugodnom :)
2013. jan. 22. 17:36
 4/7 anonim válasza:
Muhahahaha, Kriszti Nézem a kérdéseket. Meglátom és rögtön eszembe jutsz. Rámegyek. És kié?!:D A tiéd:) ez vicces:DDDDDDD
2013. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D Nyomozgatsz utánam, vagy mi? :) ;)
2013. jan. 31. 17:05
 6/7 anonim válasza:
:D Nem.;)
2013. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 neszter17 válasza:

Sziasztok,

Apáczaisok vagytok? Én tegnap voltam 6 osztályos szóbelin. Nem tudjátok, hogy kik lesznek az osztályfőnökök?

Milyen a suli amúgy?

Köszi!

2013. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!