Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Pszichológiára Pestet...

ELTE Pszichológiára Pestet vagy Szombathelyet ajánljátok? Nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak Pesten van. Relatíve nehéz, 445 feletti mindig aponthatár és nincs önköltséges kedvezmény tehát ha nincs meg ez a pontszám semmiképp nem lehetsz ott. Bekerülni még egy dolog utána elvégezni a sok bioszos/neurologias/statisztkás tárgyat már inkább kihívás. Erős angoltudás kell szakszövegek, cikkek fordításához, tanuláshoz.
2020. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igaz, idén Szombathelyen is elindítja az ELTE, én részt vettem az első nyílt napon Szombathelyen és nekem kifejezetten tetszett, amit ott hallottam így meg is jelöltem első helyen. Nagyon jó ösztöndíjak, viszonylag kevés diák, személyesebb oktatás és számomra közel van az otthonom is - én emiatt döntöttem az ELTE SEK mellett, remélem sikerül.
2020. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszhoz még annyit hozzátennék, hogy a nyílt napon nekünk azt mondtak, hogy a budapesti ELTE-hez hasonló pontot várnak ők is, tehát, igen, nehéz elérni viszont jutalmaznak, ha 400 pont illetve 450 pont feletti eredménnyel kerülsz be, 40 illetve 80 ezer forinttal október hónaptól kezdve.
2020. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!