Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Zeneakadémiát el lehet...

A Zeneakadémiát el lehet végezni heti 30 órás munka mellett?

Figyelt kérdés
Már van két diplomám más egyetemről, és dolgozom is, de nagyon szeretnék zeneművészeti végzettséget is szerezni. Nem megleő módon részidős képzések nincsenek (egyedül Miskolcon van esti tagozat). Mennyire van arra esély, hogy össze tudom kombinálni a munkát az egyetemmel? Vagy felejtsem el? (26 leszek)

2020. febr. 24. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakról beszélünk? Miből gondolod, hogy egyáltalán felvesznek? Oda normál esetben sok évnyi intenzív tanulás (konzi) után felvételiznek a zenészjelöltek. Nem fog menni munka mellett. Először is vannak óráid, aztán jön a gyakorlás. Ha hangszeres szakban gondolkozol, ez több óra naponta. És ez csak a hangszered. Tanulsz még zenetörténetet, szolfézst, zeneelméletet, népzenét, jársz kórusba vagy zenekarra, koncertek...
2020. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy biztos vagyok benne, hogy felvesznek :) Az már egy tök más kérdéskör.

Köszi a választ, én is így gondoltam igazából, csak néha hallok olyan emberekről, akik pl két szakon tanulnak egyszerre, egy hangszeresen, ill egy másik szakterületen (pl orvosi, közgáz), ezért gondoltam, hogy talán egy rugalmas munkakörnyezet mellé esetleg be lehetne illeszteni, de én is afelé hajlok, hogy inkább nem.

2020. febr. 24. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!