Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le kell adni a tantárgyat, ha...

Le kell adni a tantárgyat, ha már most tudom, hogy nem fogom teljesíteni?

Figyelt kérdés

Felvettem egy szabvál tárgyat, ami még érdekelne is, de órarendváltozás miatt az adott időpontban van egy kötelezőm.

Mivel nincs tárgyfelvételi időszak, így leadni már nem tudom.

Kell vele foglalkozni (TO-n keresztül intézni a leadását), vagy egyszerűen csak nem teljesítem és kész, nincs vele további teendőm?



2020. márc. 4. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs lehetőség utólagos tárgyleadásra, akkor egyszerűen nem teljesített lesz.
2020. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Én simán nem teljesítettem, és később pótoltam. Nem köszöntem meg annak a tanárnak, akinek pont abba az időpontba kellett áthelyeznie a tárgyát, ami kötelező volt, nem tanultunk semmit de a végén átmentünk.
2020. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szakirányos tárgyainkat szúrták be aznapra.

Levelező, így nemigen válogathatok.


Később szerintem már nem fogom teljesíteni, így is most kicsit túltoltam a krediteket ezzel, hogy váratlanul 2 félévvel előrébb kerültek ezek a tárgyak.


De köszi :)

2020. márc. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!