Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kisképzõben a szóbelin mire...

Zöld_teaaa kérdése:

A kisképzõben a szóbelin mire számítsak?

Figyelt kérdés
Az alkalmasságin már túl vagyok, és behívtak szóbelire. Akik már voltak azon eltudnák mondani hogy, hogy zajlik ez a dolog?

2020. márc. 4. 22:02
 1/3 MayaAnya ***** válasza:
Szia! Szóbeli sok rajzot/alkotást nagyon érdemes vinni, ezek adhatnak beszéd témát. Általános dolgokat kérdeznek, család, hobbi, miért pont ez a szak? Lesz pár kép, ami közül választani kell, indokolni miért azt választottad, az sem gond ha nem tudod alkotó/mű címét, de jó pont ha igen.Nekünk szerencsénk volt a szóbelin, mert festő szakra hívtak be szóbelizni és ez a bizottság tett át, így grafika szakra nyert lányom felvételt.. TEHÁT meglévő alkotásaidat vidd, szóbelire 32 db A3 alkotást vittünk, mappában, paszpartuzva ;-)
2020. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És vihetsz digitális alkotásokat is pendrive-on, meg tudják nézni.
2020. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fhuu én őszintén nagyon élveztem az én szóbelimet. A lényeg hogy vigyél sok sok munkát amiből még látszik hogy amúgy is sokat rajzolsz és persze kell téna is amiről beszélhetsz a tanárokkal. Nem kell félned és próbálj meg minél elengedni és az mégjobb ha még humorodat is megmutatod a tanároknak.

Engem animációra hívtal be szóbelizni és annyira élveztem a szóbelit hogy a megírt 10 perces szóbeli olyan 25 re csúszott (én voltam úgy is az utolsó szóbeliző szóval nekem volt rá lehetőségem xd)

Kérdezték, hogy sportolok e valamit, hogy mit csinálok a szabadidőmben. Nem kérdeztek ilyen művészeti cuccokról hogy pl. :melyik művészeti irányzat a kedvenced (beezeg a ll. Rákocziban ami abszolut nem egy igazán művészeti suli ott beezeg kérdeztek). De azért nem árt párat megtanulni a biztonság kedvéért. Meg persze én csak animáción szobeliztem szoval nem tudom hogy esetleg a tobbi tanár kérdezni fog e ezekről.

Legyél magabiztos és győzd meg a tanárokat hogy ge arra a szakra vagy való. Én például kijelentettem hogy szerintem jó a karakter érzékem.

És egy a végeredmény persze az lett hogy fel is vettek és nemrég a bátyjámtól hallottam, aki szintén oda járt, hogy a tanároknak nagyon szimpatikus voltam és olyan embert kerestek, mint én.

Szoval itt egy biztos szóbeli amiből ötletet vehettek!! Sok sikert :3

2020. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!