Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van egy szakgimiben felvételt nyerni? ( Ipari szakgimnázium veszprém)

Figyelt kérdés
Nos, én vegyész szakra jelentkeztem, viszont 80. vagyok az ideiglenes listán... tavaly 46 pont kellett az utoljára felvett diáknak, nekem 62 van...Szerintetek?

2020. márc. 5. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt az iskolát, viszont szerintem felvehetnek, de ez az osztálylétszámtól is függ. Hány embert vesznek fel?

Egyébként idén kicsit magasabbak a ponthatárok, de ha a tavalyi utolsónak 42 volt és Neked most 62 van, az nagy különbség, magasabb idei ponthatárral is fel fognak venni.

Sok sikert! Majd írd meg, hogy felvettek-e!

2020. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, 42* pontja volt a tavaly utolsónak
2020. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, 46 pontja volt a tavaly utolsónak
2020. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felvesznek, sokan akik infóra/ gépészre mennek vagy másra bejelölik ezt is, oda magasabb pont kell, így kiesnek előled.
2020. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem simán felvesznek, tekintve, hogy tavaly az utolsó akit felvettek 97. volt. Sokan fognak még kiesni előled.
2020. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!