Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez lehetséges? (Többi lent)

Ez lehetséges? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Előre hozott érettségiznék németből jövőre. Azt tudom, hogyha nem sikerül akkor semmi nem történik, ugyanúgy érettségizhetek, mint a többiek. De mi van akkor, ha ugyan sikerült, de 1 évvel később (12.-Ben), úgy érzem jobban sikerülne. Lehet olyan, hogy sikerül az előre hozott, de 1 év múlva ugyanabból a tantárgyból újra érettségizek?

2020. márc. 5. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
*előrehozott
2020. márc. 5. 18:29
 2/5 anonim válasza:

Ezt honnan tudod?

Kit kérdeztél meg?

2020. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy ha 11.-ben nem sikerül az előrehozott, akkor 12.-ben újra csinálhatom, azt a német tanárunk mondta.
2020. márc. 5. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet jelentkezni olyan szinten, meg ugyanabból a tantárgyból, amiből akarsz. Max szerintem ha túl sokszor próbálod, akkor fizetni kell érte. Én valami 25000Ft körüli összegre gondolnék, hogy ennyi körül lehet. Vagy arra gondolok, hogy esetleg az előrehozottért kell fizetni; a 12.-esért nem. Szóval szerintem meg tudod csinálni; szóval szeirntem lehet ilyen "javító érettségit" tenni. Vagy inkább nevezzük ismétlő érettséginek. Szal, hogy tehát megismétled az érettségit, jobban felkészült leszel, hogy pl több pontod legyen, amikor felvételizel. Én arra gondolok, hogy lehet ilyet.
2020. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm!

2020. márc. 6. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!